33.6275 Pirštinės MaxiFlex Active (Aloe Vera)

33.6275 Pirštinės MaxiFlex Active (Aloe Vera)
Spauskite, kad padidinti
Kaina: 5,40 € (18.65 Lt)
Modelis: MaxiFlex Active


Variantai:
Papildoma informacija:

Kiekis: Į krepšelį

MaxiFlex® Active – sukurtos saugoti ir puoselėti moteriškas rankas!

MaxiFlex® Active sukuria geros savijautos efektą darbo metu ir po jo. Šios pirštinės prisotintos alijošiumi (Aloe Vera) ir vitaminu E, kurie išsiskiria ir patenka ant rankų dirbant. Alijošiaus ekstraktas minkština ir švelnina odą, atgaivina pažeistas ir sutrūkinėjusias rankas.

Itin plonos ir idealiai prie rankos priglundančios pirštinės pasižymi išskirtiniu pralaidumu orui bei ypač geromis mechaninio atsparumo savybėmis.

MaxiFlex® Active – sukurtos darbui sausose aplinkose.

AirTech® technologija: 360o pralaidumas orui – patentuotas nitrilo mikroputos apliejimas padaro pirštinę absoliučiai “kvėpuojančia” ir šiuo aspektu neturinčia analogų rinkoje.

ErgoTech® technologija:

    25% plonesnės nei daugelis analogiškų produktų rinkoje, tačiau pasižyminčios geresnėmis mechaninio atsparumo savybėmis (3 kartus mechaniškai atsparesnės nei nitrilo putos pirštinės; 2,25 karto mechaniškai atsparesnės nei PU aplietos pirštinės; 2 kartus mechaniškai atsparesnės nei kitos analogiškos kopijos)
    Tobulas pirštinių prigludimas prie rankos ir pirštų leidžia lengvai suimti net ir pačius smulkiausius daiktus.
    Nitrilo mikroputos apliejimas neprasiskverbia pro pirštinės medžiagą, dėl to rankos oda liečiasi tik su švelniu audinio paviršiumi (nedirginama oda)

GripTech® technologija: optimalus sukibimas su įvairiais paviršiais patentuoto nitrilo mikroputos apliejimo dėka

Sanitized® - pirštinės neįgauna nemalonaus prakaito ar kitokio kvapo, net ir po ilgo naudojimo dėl Sanitized® higieninės funkcijos. Sanitized® veikia kaip integruotas dezodorantas, kuris ilgą laiką neleidžia atsirasti nemaloniems kvapams.

Skalbiamos – MaxiFlex® Active  pirštines galima skalbti iki 6 kartų.

Storis: 1 mm.

Dydis: 8

Standartas: EN388 (4131), CE ženklas

There are no additional images for this product.